APF

Amerun Project Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-03-06 17:18:45

Khabatrix

Teamer

11171244
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Co powinno być?

Zakładam temat dotyczący elementów które mają być w filmie.Np. Stary las w którym biją się różowe żuki ;s
Po wielu przemysleniach,studiowaniu streszczeń książek i filmów doszedlem do wniosku że powinien być:

1.Prastary, tajemniczy las, o którym nikt nic nie wie.Najlepiej by było, że im wejdzie się głębiej, tym drzewa stają się starsze i większe. Dobre jest też dodanie niektórym z nich możliwości poruszania się i robienia krzywdy intruzom

2.Pradawne, mistyczne góry. Powinny być stare jak świat, wyższe niż zadłużenie polskich szpitali, oraz pełne wodospadów, potoków, lasów, rozpieprzonych zamków i innych miejsc.

3.Jakieś wielkie jezioro. Nie musi pełnić żadnej funkcji.Ale daje zajebisty efekt.

4.Ponury, mroczny i bardzo niedobry wschód, zza którego do spokojnego królestwa ludzi napływają orkowie, trolle, gobliny i inne nieprzyjemne poczwary wysyłane przez niecnego Władcę Ciemności.

5.Gdzieś w środku całej krainy, mały domek w którym w odosobnieniu mieszka stary mag, który daje twojemu bohaterowi zaklętą broń tudzież magiczną zbroje.

No i propozycje dotyczące głównego bohatera:

-Bohater jest wybrańcem.

-Jest sierotą wychowywaną przez dziadka / babcię / wujka / ciotkę / księdza proboszcza.

-Posiada jakieś tajemnicze znamię, które w tajemniczy sposób wiąże się z równie tajemniczą przepowiednią.

-Nie załatwia potrzeb fizjologicznych, czasem się myje.

-Co najmniej raz w miesiącu ma prorocze sny.

-Widzi wszędzie dookoła znaki świadczące o końcu świata, których nie zauważyłaby nawet Rzeszowska

No i coś do fabuły:

-Bohater jest wybrańcem.

-Światu grozi zagłada.

-Prędzej czy później ktoś lub coś musi rozpierniczyć w perzynę Sielską Wioskę Na Końcu Świata, a główny bohater powinien cudem przeżyć uratowany przez tajemniczego mistrza, który uczy go fechtunku i czarów. Mówi mu też o przepowiedni.

-Mistrz podróżuje z bohaterem, przez co spada na niego nieprzyjemny obowiązek na odpowiadanie na głupie pytania głównego bohatera

-Główny bohater ciągle wpada w kłopoty, z których musi go ratować mistrz. A to zbierając chrust spotka jakąś wstrętną potworę, a to wpadnie na bandę głodnych orków, a to zatrzaśnie się w toalecie publicznej.
To tylko utwierdza mastera w przekonaniu, że jego podopieczny jest głupi i niedojrzały.

-W rezultacie i tak mistrz przed śmiercią z ręki zła wyzna głównemu bohaterowi, że jest jego najlepszym uczniem, że nigdy nie spotkał kogoś obdarzonego taką odwagą, i że zależą od niego losy świata

-Ludzie nie są ani wybitnymi wojownikami, ani wielkimi magami, ani wspaniałymi kowalami, ani genialnymi poetami, ale mimo wszystko i tak zawsze wygrywają.

-Jeśli nie wygrywają, to znaczy, że coś knują.

-Król ludzkiego królestwa powinien ciągle coś knuć.

-Jeśli czegoś nie knuje, to znaczy, że jest stary, niedołężny, za chwilę umrze, a władzę przejmie jego paskudny, knujący coś synalek.

-Elfy mają długie uszy, długie nosy, długie włosy, długie żywoty. Generalnie elfy wszystko mają długie. [Tak, „to” też mają długie.]

-Elf zawsze ma miecz/łuk oraz mały nożyk.

-Strzały wystrzeliwane przez elfa z łuku nigdy się nie kończą (nie odnotowano takiego przypadku)

-Nieważne przez ilu orków zostanie otoczona drużyna głównego bohatera. Zawsze wygrają nie tracąc nikogo.

-Jeden smok ukatrupiony na miesiąc powinien być średnią Głównego Bohatera.

-Główny bohater powinien w podróży poznać dwóch niezastąpionych kompanów. Jeden go zdradzi, a drugi umrze. Jeśli nie chcemy być zbyt okrutni możemy dodać trzeciego kompana, który będzie bez przerwy niezastąpiony. Albo okaże się gejem chcącym mieć głównego bohatera.

-Wszystkiemu winny jest Władca Ciemności i to przez niego światu grozi zagłada.

-Władca Ciemności jest niepokonany, ale zawsze umyka mu jeden szczegół. A to zgubi jakiś element swojej biżuterii, a to przez przypadek jego projektant mody zrobi jakąś dziurę w jego mrocznej zbroi, a to zostawi żelazko na gazie… Główny bohater zawsze to wykorzystuje.

-Dobro jest jak Amerykanie, zawsze zwycięża.

Uff...się rozpisałem ;p

Oparte na opisach filmów,książek i innego syfu.Wypisałem to co powtarzało się najczęściej.

Pisałem to ~3 dni [po 2h dziennie]
Docencie to ^^

Jak macie jakieś uwagi/wątpliwości/problem -pisać.
No i komentować czy wam się to podoba,czy macie jakieś inne propozycje etc.


[img]http://img175.imageshack.us/img175/8197/asdasdybf8.th.jpg[/img]

Visit TORG.

Offline

 

#2 2008-03-06 17:27:39

Toorovsky

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 35
Punktów :   

Re: Co powinno być?

To tak:
Niemamy głównego bohatera!!! Zmarł centuriony lat temu, może nim być zła postać w płaszczu ale sceny z nim związane będą rzadkie.
Nie zapominajmy o czym film jest - w większości to WIELKA CHAMSKA BITWA o artefakt.
Fazowe sceny się odbędą - tam zamieścimy niektóre propozycje.

Tyle.


Death from above.

Offline

 

#3 2008-03-06 17:39:22

Khabatrix

Teamer

11171244
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: Co powinno być?

A dupa tam!Głównego bohatera trzeba zrobić ;d
Chociażby po to żeby widowiskowo umarł w

Toorovsky napisał:

WIELKA CHAMSKA BITWA

Efekt będzie lepszy.Tragizm sytuacji etc.
#edit
A jezioro to może Kryspinów być ; o Naprzeciw plaży jest wolna przestrzeń i jakieś chaszcze.
Byłem tam kiedyś i można kręcić.Są tam też jakieś puste pola więc jakąs scene wędrówki kręcić

Ostatnio edytowany przez Khabatrix (2008-03-06 17:41:23)


[img]http://img175.imageshack.us/img175/8197/asdasdybf8.th.jpg[/img]

Visit TORG.

Offline

 

#4 2008-03-06 17:42:06

Toorovsky

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 35
Punktów :   

Re: Co powinno być?

Hmm... tylko wtedy film będzie wyglądał jak kazdy inny, przpowiednie, artefakt wielka bitwa i śmierć bohatera while ona. No niech juz bedzie, tylko nie wiem jak chcesz go połączyć sensownie z całą ideą filmu. Nie chce żeby rozwijały się dwa wątki tylko JEDEN.


Death from above.

Offline

 

#5 2008-03-06 17:58:55

Khabatrix

Teamer

11171244
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: Co powinno być?

No jak chcesz byc taki orginalny to może tym razem przedstawimy świat ze strony zua?
Nie wiem czy bylo takie cos juz ale moze byc ciekawie...Tam np jak jakaś horda idzie przez pola ku dobru etc...
Co ty na to? [nie wiem czy jest to odpowiedni temat ale co tam ]


[img]http://img175.imageshack.us/img175/8197/asdasdybf8.th.jpg[/img]

Visit TORG.

Offline

 

#6 2008-03-06 18:11:05

Toorovsky

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 35
Punktów :   

Re: Co powinno być?

No świetnie! Ale w momencie bitwy niech to bedzie przedstawiane od strony dobra...

Sceny z podrózy możnaby nagrywać juz teraz. Sceny będą różne... w końcu zło przebędzie setke krain...

Tylko co z rekwizytami? Niemamy narazie kasy... Ludzie nie zapłacili składki za tamten tydzień... no cholera ;/

#edit

Wiem! Zło to będą berserkerzy tacy, każdy będzie miał inną broń przeciez! Co znajdziemy w domu, to bedzie w tych scenach! Ja coś kupie, zrobie pancerzyki itd. NAGRANIA ZA TYDZIEŃ W SOBOTE. No już mam faze na maksa!


Death from above.

Offline

 

#7 2008-03-06 18:20:38

Khabatrix

Teamer

11171244
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: Co powinno być?

Spoko...Tylko daj to gdzies indziej jakies ogloszenia albo cos
A nie wiem jak ze sprzetem ;o bo mialo byc na czerwoic a tu nagle na za tydzien ;d
Nic nie jest pewne...


[img]http://img175.imageshack.us/img175/8197/asdasdybf8.th.jpg[/img]

Visit TORG.

Offline

 

#8 2008-03-08 08:26:42

Iverson

Teamer

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Co powinno być?

ja wiem gdzie możę byc tajemniczy lasjak jestesmy zwróceni przodem do bunkru to na lewo gdzis tak po 500 m jest las xD i tam można zagrac jakies scenki

Offline

 

#9 2008-03-08 09:19:51

Toorovsky

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 35
Punktów :   

Re: Co powinno być?

Na pewno mówisz że na lewo? Nie to na prawo? Nvm...

My z bolem miejca mamy opanowane. Wiemy co gdzie jak... na amen.


Death from above.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biomed-pollub.pun.pl www.geografia90.pun.pl www.shinobi-history.pun.pl www.ruthles.pun.pl www.pggs.pun.pl